Lista uczestników Przeglądu – INFORMACJA

23 stycznia 2020

                 Przedstawiamy listę uczestników wraz z kolejnością przesłuchań. Biorąc pod uwagę małą liczbę grup wokalnych / zespołów zostały połączone kategorie w jedną: KATEGORIA V – grupy wokalne / zespoły.   Połączona została również kategoria kl. VII-VIII ze szkołą średnią ponieważ w tym roku nie mamy zgłoszeń osób dorosłych.   W konkursie mamy 5 kategorii:

kategoria I – przedszkola

kategoria II – szkoła podstawowa kl. I – III

kategoria III – szkoła podstawowa kl. IV – VI

kategoria IV – szkoła podstawowa kl. VII – VIII / szkoła średnia

kategoria V – grupy wokalne / zespoły

 

przesłuchania rozpoczniemy od kategorii V – GRUPY WOKALNE / ZESPOŁY. Zapraszamy w sobotę 25 stycznia na godzinę 10.00

 

                                           MIĘDZYPOWIATOWY PRZEGLĄD KOLĘD,

                                          PASTORAŁEK I PIOSENEK ŚWIĄTECZNYCH

                                             „KRZESZOWSKIE KOLĘDOWANIE 2020”

 

                                                      Pod Honorowym Patronatem:

                                                   Posła na Sejm RP – Jerzego Paula

                                            Starosty Niżańskiego – Roberta Bednarza

                                   Wójta Gminy Krzeszów – Stanisława Nowakowskiego

 

                                                     KOLEJNOŚĆ PRZESŁUCHAŃ:

                                               GODZ. 10.00 – 25 STYCZNIA 2020 r.

 

 

KATEGORIA V – GRUPY WOKALNE / ZESPOŁY

LP           IMIĘ I NAZWISKO/ NAZWA GRUPY             TYTUŁ UTWORU

1             OLIWIA CHAMOT I AGNIESZKA SZOSTAK – „W żłobie leży”

2             ANNA WOLICKA  I JULIA FILA – „Gore gwiazda Jezusowi”

3             ANNA MICHALSKA I JULIA MAGDZIAK – „Anioł pasterzom mówił”

4             BOŻENA NOWAK I FILIP SZOSTAK ( BABCIA Z WNUCZKIEM) – „Dzisiaj w Betlejem”

5            GABRIELA DZIEDZIC, AGATA DZIEDZIC, JAGODA SZCZĘBARA, PATRYCJA WĘGLARZ

–             „Kolęda dla nieobecnych”

6             SIÓDEMKA – „Złota Jerozolima i biedne Betlejem”

7             ALEKSANDRA PIEKŁO I JULIA CHYLIŃSKA  – „Noel”

8             UCZNIOWIE PLACÓWKI ARTYSTYCZNEJ ŚWIAT MUZYKI NOWA SARZYNA

–            „Gore gwiazda Jezusowi”

 

 

KATEGORIA I – PRZEDSZKOLE

LP           IMIĘ I NAZWISKO            TYTUŁ UTWORU

1             PATRYCJA JANECZKO     „Świeć gwiazdeczko mała świeć”

2             PAWEŁ PIOTROWSKI      „Wśród nocnej ciszy”

 

 

KATEGORIA II – SZKOŁA PODSTAWOWA KL. I – III

LP           IMIĘ I NAZWISKO            TYTUŁ UTWORU

1             ANNA PIOTROWSKA – „Przybieżeli do Betlejem”

2             JULIA PIETRAS – „Sianko na stół”

3             WIKTOR KOTUŁA – „Idzie polska kolęda”

4             OLIVIA GANCARZ – „Noel”

5             NATALIA KUBIŚ -MROSZCZYK – „Bóg wam zapłać Panie Gospodarzu”

6             GABRIELA RUSIN – „Przybieżeli do Betlejem”

7             JULIA KONIOR – „Całą noc padał śnieg”

8             AMELIA PALEMBAS – „Wśród nocnej ciszy”

9             ANNA WIŚNIEWSKA – „Cicha noc”

10           KLAUDIA KOŁPA – „Kolędowy czas”

11           PATRYCJA POTOCKA – „A to komu Aniołowie”

12           JULIA TUREK – „Cicho, cicho Pastuszkowie”

13           MARCELINA OBARA – „Pastorałka księżycowa”

14           TOMASZ BARWA – „Bosy Pastuszek”

 

 

KATEGORIA III – SZKOŁA PODSTAWOWA KL. IV – VI

LP           IMIĘ I NAZWISKO            TYTUŁ UTWORU

1             ANNA SĘKALA – „Lulajka”

2             MIŁOSZ CZUBACKI – „Tryumfy Króla Niebieskiego”

3             ALEKSANDRA SZOZDA – „Mario czy Ty wiesz”

4             PATRYCJA WSÓŁ – „Zagraj dziecku kołysankę”

5             ZUZANNA LABA  – „Mędrcy Świata”

6             KAROLINA PITAK – „Pastorałka Anielska”

7             ANDŻELIKA MAZIARZ – „Kiedy nam do siebie bliżej”

8             AMELIA SZABAT – „Jakieś światło nad Betlejem”

9             OLIWIA SARNIKOWSKA – „Pierwsza Gwiazda”

10           EWA JASKOT – „Tylko jedna jest taka noc”

11           ALEKSANDRA ZARZYCKA – „Cicho, cicho Pastuszkowie”

12           ALICJA DZIECIUCH – „Noel”

13           NIKOLA GAŁDYŚ – „Złota Jerozolima i biedne Betlejem”

14           MARCEL KOTUŁA – „Mario czy Ty wiesz”

15           PATRYCJA WĘGLARZ – „Nie było miejsca”

16           GABRIELA DZIEDZIC – „Dziś w stajence”

17           ALEKSANDRA POCIASK – „Któż o tej dobie”

18           ALEKSANDRA OLKO – „O Gwiazdo Betlejemska”

19           OLIVIA KUZIORA – „Mario czy Ty wiesz”

20           MONIKA JASKOT – „Kolęda Bezdomnych”

 

 

KATEGORIA IV – SZK.PODST. KL. VII-VIII / SZKOŁA ŚREDNIA

LP           IMIĘ I NAZWISKO            TYTUŁ UTWORU

1             AMELIA DĄBEK – „Cicho, cicho Pastuszkowie”

2             JULIA MAGDZIEK – „Tylko jedna jest taka noc”

3             KINGA ŁEBKO – „Gdy się Chrystus rodzi”

4             WIKTORIA KOBYLARZ – „Żeńże Wołki”

5             JAGODA SZCZĘBARA – „Ding – Dong”

6             JOANNA KOCZOT – „Tylko jedna jest taka noc”

7             NATALIA MASŁOWSKA – „Mizerna Cicha”

8             ALEKSANDRA KRUK – „Chcę byś miał spokojne święta”

9             BARBARA JASKOT – „Lulajka”

10           IZABELA CHMURA – „Lulejże mi lulej”

11           OLIWIA KOBYLARZ – „Zaśnij Dziecino”